Eğitim Politikamız

Esas Özel Güvenlik olarak eğitim politikamız, kursiyerlerimizin en iyi şekilde eğitim görmesi ve üstün nitelikli bir özel güvenlik personeli olmasına dayanmıştır.

Buna istinaden eğitim kurumumuzda bulunan tüm eğitmenlerimiz profesyonel ve emniyet kadrosundan seçilmiş uzman eğiticilerdir. Eğiticilerin profesyonel ve üstün nitelikli anlatımları sayesinde sınavlardaki başarı oranları %95’lere kadar yükselmiştir.

Ayrıca Esas Özel Güvenlik bünyesinde çalışan eğitim danışmanları da özenle ve siz değerli kursiyerlerimizin sorularını cevaplayabilecek, diksiyonu düzgün ve sizlere bu işi daha iyi anlatabilecek, saygılı ve dürüst kişilerden seçilmiştir.

Amacımız İstanbul’da bulunan özel güvenlik açığına üstün nitelikli ve kaliteli özel güvenlik personelleri yetiştirerek, bölgede en iyi özel güvenlik eğitimi firması olmaktır. Bunun içinde eğitim firması olarak elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz.

Eğitim kurumumuzda bulunan 40’ar kişilik sınıflarımızda siz değerli kursiyerlerimize en iyi eğitimi vermek için gayretlerimiz devam etmektedir. Eğitimimizin daha kaliteli ve emsallerine göre daha nitelikli olması için, sınıflarımız aşağıdaki özelliklere ve uygulama şartlarına haiz hale getirilmiştir. Bu bağlamda;

  • Özel güvenlik eğitimlerimiz ferah ve 40’ar kişilik sınıflarda verilmektedir.
  • Her sınıfımızda klima, motorlu projeksiyon cihazı ve diğer görsel eğitim materyalleri bulunmaktadır.
  • İlk yardım eğitiminde uzman eğiticimizin kontrolünde suni solunum ve kalp masajı yapmak için uygulamalı eğitim maketi bulunmaktadır.
  • Güvenlik Sistem ve Cihazları dersinde cihaz başında uygulamalı eğitim yapılmaktadır.
  • Güvenlik eğitimleri esnasında kullanılması gereken kask, cop, kelepçe ve kuru-sıkı tabanca gibi eğitim amaçlı tüm teçhizatlar uygulama esnasında kullanılmaktadır.
  • Güvenlik görevlisinin görev esnasında hareket tarzı, yapması gerekenler, iş hukuku ve tedbirleri gibi uygulamalı eğitimler, videolar ile desteklenmektedir.

Böylece, Esas Özel Güvenlik olarak eğitim politikamızın çıtasını her gün bir kademe daha arttırmanın yanı sıra,  kaliteli ve nitelikli bir özel güvenlik eğitimi vermenin gururunu yaşamaktayız.